Hallitus

Puheenjohtaja, katselmusasiat, ympäristötoimikunta
Taimi Manninen

Vadelmatie 83
050 363 3060
taimi.manninen@gmail.com

Sihteeri, jäsenasiat
Tommi Ahtonen

Mustikkatie 136
040 551 2219
tommi.ahtonen@kolumbus.fi

Varapuheenjohtaja, tapahtumavastaava
Rauni Söderlund

Herukkatie 251
0400 811 248
rauni.soderlund@hotmail.com

Isäntä, huoltotoimikunta: sauna ja toimenpideluvat
Leo Pusa

Omenatie 112
040 832 4218
leo.a.pusa@gmail.com

Taloudenhoitaja
Eeva Rintala

Muuraintie 302
040 548 5523
eeva.rintala@netti.fi

Huoltotoimikunta: sähköasiat
Taisto Vuohtoniemi

Vadelmatie 311
040 589 6322
taisto.vuohtoniemi@gmail.com

Kerhoisäntä
Juha Keränen

Karpalotie 208
050 527 1709
juha.marjis@gmail.com

Isäntä
Matti Taina

Herukkatie 246
040 862 0436
mattitaina57@gmail.com

IT- ja digivastaava
Frans Wärn

Karpalotie 200
050 5919789

fw@iki.fi

Kulttuuritoimikunta, tiedottaja, tapahtumavastaava
Arto Härkönen

Muuraintie 305
050 4871273
arto.harkonen@gmail.com

Jäsensihteeri
Heikki Niemi

Mustikkatie 162
040 5401044
jyde@kolumbus.fi

 

 

Yhteyshenkilöt jäsenasioittesi hoitoon:

VUOKRASOPIMUSTEN SIIRROT
sihteeri Tommi Ahtonen puh. 040 551 2219 tai tommi.ahtonen@kolumbus.fi. Sovi yhteisestä ajasta.

YHTEYSTIETOJEN MUUTOKSET (osoitteet/nimenmuutokset/puhelinnumerot/sähköpostiosoitteet) pyydetään ilmoittamaan välittömästi suoraan jäsenasioiden hoitaja Heikki Niemelle, jyde@kolumbus.fi tai tekstiviestillä 050 540 1044.

ILOQ-AVAIMIA KOSKEVAT ASIAT
Matti Kuula, Omenatie 119, puh. 050 589 1232, kuula@iki.fi

RAKENTAMISEN OHJEET JA TOIMENPIDELUVAT
Isäntä Leo Pusa, puh. 040 832 4218 tai leo.a.pusa@gmail.com

LASKUTUSASIAT ym. talousasiat
Taloudenhoitaja Eeva Rintala, puh. 040 548 5523 tai eeva.rintala@netti.fi

TALKOOTYÖT (6 tuntia/mökki)
Käy varaamassa talkoot Huoltorakennuksen pesutuvan talkookansiosta. Muista merkitä myös itsellesi muistiin varaamasi talkootyöt ja ajankohdat. Lisätietoa saat talkoovastaavalta Sirkka-Liisa Lindbergiltä puh. 050 579 7500.

KERRO MYÖS OMIA HYVIÄ TOIMINTAIDEOITASI MARJIKSEN KEHITTÄMISEKSI
Ideat otetaan ilolla vastaan ja pistetään mietintämyssyyn. Voit tiputtaa idealappujasi huoltorakennuksen seinällä olevaan yhdistyksen postilaatikkoon tai meilata ne suoraan puheenjohtajalle.