Hallitus

Puheenjohtaja, katselmusasiat, ympäristötoimikunta
Taimi Manninen

Vadelmatie 83
050 363 3060
taimi.manninen@gmail.com

Sihteeri
Matti Taina

Herukkatie 246
044 243 3071
mattitaina57@gmail.com

Varapuheenjohtaja, tapahtumavastaava
Rauni Söderlund

Herukkatie 251
0400 811 248
rauni.soderlund@hotmail.com

Huoltoryhmä, saunatiimi
Leo Pusa

Omenatie 112
040 832 4218
leo.a.pusa@gmail.com

Taloudenhoitaja
Eeva Rintala

Muuraintie 302
040 548 5523
eeva.rintala@gmail.com

Sähköryhmä
Taisto Vuohtoniemi

Vadelmatie 311
040 589 6322
taisto.vuohtoniemi@gmail.com

Marjala-toimikunta
Juha Keränen

Karpalotie 208
050 527 1709
juha.marjis@gmail.com

IT- ja digivastaava
Frans Wärn

Karpalotie 200
050 5919789

fw@iki.fi

Kulttuuritoimikunta, tiedottaja
Arto Härkönen

Muuraintie 305
050 4871273
arto.harkonen@gmail.com

Jäsensihteeri
Heikki Niemi

Mustikkatie 162
040 5401044
jyde@kolumbus.fi

 

Tommi Ahtonen

Mustikkatie 136
040 551 2219
tommi.ahtonen@kolumbus.fi

 

Yhteyshenkilöt jäsenasioittesi hoitoon:

VUOKRASOPIMUSTEN SIIRROT
sihteeri Matti Taina puh. 044 243 3071 tai mattitaina57@gmail.com. Sovi yhteisestä ajasta.

YHTEYSTIETOJEN MUUTOKSET (osoitteet/nimenmuutokset/puhelinnumerot/sähköpostiosoitteet) pyydetään ilmoittamaan välittömästi suoraan jäsenasioiden hoitaja Heikki Niemelle, jyde@kolumbus.fi tai tekstiviestillä 050 540 1044.

ILOQ-AVAIMIA KOSKEVAT ASIAT
Matti Kuula, Omenatie 119, puh. 050 589 1232, kuula@iki.fi

RAKENTAMISEN OHJEET JA TOIMENPIDELUVAT
Isännöitsijä Heikki Kylliäinen, puh. 050 060 2836 tai heikkikylliainen@gmail.com

LASKUTUSASIAT ym. talousasiat
Taloudenhoitaja Eeva Rintala, puh. 040 548 5523 tai eeva.rintala@gmail.com

KERRO MYÖS OMIA HYVIÄ TOIMINTAIDEOITASI MARJIKSEN KEHITTÄMISEKSI
Ideat otetaan ilolla vastaan ja pistetään mietintämyssyyn. Voit tiputtaa idealappujasi huoltorakennuksen seinällä olevaan yhdistyksen postilaatikkoon tai meilata ne suoraan puheenjohtajalle.